Menu Zamknij

Bezpieczeństwo w Rembertowie, co słychać w Radzie Dzielnicy - czyli Radni Bezpośrednio w pracy

Bezpieczeństwo w Rembertowie czyli jakie Komisje?

Trwa ustalanie ilości i składów komisji stałych Rady. Kluby Radnych doszły do porozumienia i w tej kadencji będzie ich aż 9. Komisja Rewizyjna, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja Mieszkaniowa, Komisja Budżetu i Infrastruktury, Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, Komisja Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska, Komisja Kultury, Promocji i Sportu, Komisja Bezpieczeństwa oraz Komisja Samorządu i Spraw Obywatelskich. Zadania i zakresy odpowiedzialności poszczególnych komisji są w trakcie ustalania. Na najbliższej sesji wybierzemy Przewodniczące i Przewodniczących komisji oraz podejmiemy uchwały, które powołają ich składy. Za jakie komisje będzie odpowiedzialny Klub Radnych Rembertów Bezpośrednio dowiecie się już wkrótce.

Bezpieczeństwo w Rembertowie
333618740_191974646807564_436925054611394044_n

Bezpieczeństwo w Rembertowie i Rady Osiedli

W międzyczasie braliśmy z Kamilem udział w spotkaniach grup osiedlowych ds. bezpieczeństwa, na których mieliśmy okazje zapoznać się z aktualnymi problemami dot. bezpieczeństwa i porządku w dzielnicy.
Byliśmy także gośćmi na posiedzeniu Rady Osiedla Kawęczyn – Wygoda. To ważne dla nas spotkania, gdzie bezpośrednio od mieszkańców dowiadujemy się jakie są ich oczekiwania względem dzielnicy i co możemy poprawić. Na spotkaniu zadeklarowaliśmy się m.in. że zorganizujemy spotkanie z ZTM w sprawie komunikacji miejskiej na terenie osiedla.
W miarę możliwości będziemy się pojawiać na kolejnych posiedzeniach Rad Osiedli bo daje nam to bezpośrednią szansę kontaktu z Wami. Was również zachęcamy do udziału w tych obradach bo daje to szanse zgłosić problemy czy bolączki szerszemu gremium.
Jeśli macie jakieś pomysły, problemy albo chcecie się z nami, radnymi Rembertów Bezpośrednio czymś podzielić, uruchomiliśmy dla Was specjalny adres email (dolna strona grafiki). Piszcie śmiało a na pewno zajmiemy się tematem.
Bezpieczeństwo w Rembertowie jest dla nas tematem priorytetowym właśnie dla tego zamierzamy ściśle współpracować z Policją oraz strażą miejską, aby polepszyć jego poziom w dzielnicy. Jeżeli macie Państwo jakąś sugestię w temacie bezpieczeństwa w dzielnicy gorąco Państwa zachęcamy to pisania do nas na naszą skrzynkę mailową radni@rb.waw.pl , będziemy starać się jak najczęściej ją sprawdzać I pomagać Państwu w zgłoszonych problemach
Skip to content